Porovnejte možnosti jednotlivých verzí programu MarkAs.

Hledáte kvalitní a chutné potraviny českých výrobců? Tady jste je našli.

MarkAs - to je Váš marketingový pomocník.

MarkAs Vám ušetří peníze za reklamu.

Možná budete překvapeni, že se to může týkat i Vás.

Obecné dotazy

Sekce f.a.q. „obecné dotazy“ zahrnuje otázky týkající se účelu programu a možných způsobů jeho využití.

Jsou zde uvedené dotazy nespadající do žádné z tématických kategorií.

Obchodní dotazy

Sekce f.a.q. „obchodní dotazy“ zahrnuje otázky týkající se prodeje a licenčních podmínek.

Rovněž obsahuje informace ohledně způsobu účtování a fakturace.

Technické dotazy

Sekce f.a.q. „technické dotazy“ zahrnuje otázky týkající se požadavků programu na hardwarové a softwarové vybavení Vašeho počítače.

Rovněž obsahuje informace o řešení obtíží s instalací a spuštěním programu.

Metodika použití

Sekce f.a.q. „metodika použití“ zahrnuje otázky týkající se obsluhy programu a zpracování a vyhodnocoování uživatelských dat.

Jsou zde uvedené možnosti individuálního nastavení programu pro potřeby konkrétního uživatele.

Technická a obchodní podpora
Na zákaznické podpoře Vám poradíme s výběrem vhodné verze MarkAs, se stažením programu, jeho instalací a aktivací či prodloužením licence. Také vyřešíme případné problémy týkající se registračních údajů a fakturace.
Kontaktujte nás
O případném problému nebo chybě nám prosím poskytněte co nejvíce konkrétních informací. Urychlíte tím vyřešení Vašeho dotazu. Před odesláním kontaktního formuláře si ověřte, zda obdobný dotaz není již zpracován v naší znalostní bázi (f.a.q.).
MarkAs distribution s.r.o.
Vinohradská 1418/135, 130 00, Praha 3 - Žižkov
IČO: 02806746
DIČ: CZ02806746

Datová schránka: 69ffp2b
Email: info@mark-as.cz
Web: www.mark-as.cz

Bankovní spojení: 7986515001/5500
MarkAs demoverze
Stáhněte si plně funkční demoverzi MarkAs. Pro snadnější seznámení s programem je databáze naplněna ukázkovými daty.
Návod k použití
Začínáte? Stáhněte si materiály, které Vám umožní získat základní představu o možnostech programu a metodice jeho používání.
Všeobecné podmínky
Stáhněte si všeobecné podmínky užívání softwarové aplikace MarkAs společnosti MarkAs Distribution s.r.o.
...

Často kladené otázky (F.A.Q.)

Obecné dotazy

Obchodní dotazy

Technické dotazy

Metodika použití

Obecné dotazy
Co jsou to akce?
Akce slouží k plánování komunikace a k zachycení historie komunikace s konkrétním subjektem. Struktura akcí vždy vychází z konkrétního účelu databáze a je možné ji uživatelsky dodefinovat.
Co je to šablona?
Abychom co nejvíce usnadnili začátek práce s databází, vytváříme postupně pro typické skupiny uživatelů šablony – prázdné databáze s předdefinovanou strukturou základních parametrů. Uživatel má možnost si zvolenou šablonu upravit pro své konkrétní potřeby.
Budou zajištěny aktualizace Databáze vítězů soutěže Česká chuťovka?
Po skončení dalšího ročníku bude vydána nová verze databáze se zahrnutím výsledků všech předchozích i aktuálního ročníku. Předpokládáme, že databáze bude uvolněna pro distribuci ke dni vyhlášení výsledků daného ročníku.
V Databází vítězů soutěže Česká chuťovka postrádám kontaktní údaje, zejména telefon. Proč?
Vzhledem k zavedení pravidel GDPR jsme byli nuceni již vložené kontaktní údaje znepřístupnit. Předpokládáme jejich znovuzpřístupnění s uvedením aktualizované verze – ročník 2018.
Obchodní dotazy
Vyzkoušel jsem MarkAs Demo na Databázi vítězů soutěže Česká chuťovka. Skončila mi platnost demolicence, ale MarkAs chci využívat dále. Co mám udělat?
Bezplatné použití Databáze vítězů soutěže Česká chuťovka je omezeno na dobu tří měsíců. Pokud chcete MarkAs používat i nadále, je nutné zakoupit licenci. Pro práci s Databází vítězů soutěže Česká chuťovka Vám stačí základní licence – tj. MarkAs Standard.
Nastavený limit počtu odeslaných e-mailů je velmi nízký, proč? Je možné jej nějak zvýšit?
MarkAs není určen pro masivní hromadné mailingy, ale pro přesně cílené oslovení vybraných cílových skupin kontaktů. U verze MarkAs Proffesional je možné domluvit (za úhradu) individuální limit.
Mám verzi MarkAs Standard a potřebuji odesílat více e-mailů, než je nastavený limit 100/týden. Co mám udělat?
Doporučujeme přejít na MarkAs Proffesional, kde je případně možné domluvit individuální limit. Připomínáme, že MarkAs je určen pro cílenou komunikaci, nikoliv pro masivní mailingy.
Technické dotazy
Je možné MarkAs používat s několika různými databázemi?
Ano, MarkAs je možné (střídavě) používat s různými databázemi. Každá databáze přitom může mít odlišnou strukturu.
Chci si upravit strukturu databáze. Co mám udělat.
Úprava struktury databáze (doplnění dalších údajů) je poměrně jednoduchá. Postup je podrobně popsán v návodu pro marketingovou verzi.
Mám koupenou licenci MarkAs Standard, ale potřebuji více kontaktů. Neztratím při přechodu na MarkAs Proffesional uložená data?
Po zakoupení licence MarkAs Proffesional připojíte původní databázový soubor v Nastavení databáze a můžete ihned pokračovat v práci. Struktura databáze a uložená data zůstanou beze změny.
Je možné si přidat do Databáze vítězů soutěže Česká chuťovka vlastní položky?
S Databází vítězů soutěže Česká chuťovka je možné dále pracovat, tj. doplnit vlastní údaje, definovat podle potřeby další výběry, používat MarkAs Mailer, ….
Metodika použití
Co potřebuji k tomu, abych mohl začít posílat e-maily?
Před prvním použitím MarkAs Maileru je nutné zadat uživatelské jméno a heslo pro MarkAs Cloud (jak jej získám?). Dále zadejte jméno odesílatele (bude se zobrazovat v odeslaných e-mailech) a e-mailovou adresu odesílatele (zobrazuje se v odeslaných e-mailech a probíhá na ní komunikace mezi uživatelem a Mailerem). Dále vybereme, které e-mailové adresy chceme pro mailing použít (v závislosti na zvolené struktuře databáze může mít každý kontakt několik e-mailů pro různé účely).
Jak funguje Mailer?
Doporučené použití Maileru je následující: v databázi zvolíme výběr kontaktů, které co nejpřesněji odpovídají cílové skupině, kterou chceme oslovit. Výběr je možné podle potřeby upravit (některé e-mailové adresy z výběru vyloučit). Nahrajeme připravený e-mail z archivu, ten můžeme podle potřeby upravit. Pokud nechceme použít dříve připravený vzorový email, zadáme Předmět zprávy, text e-mailu a uvedeme případné přílohy. Takto vytvořený e-mail si můžeme uložit pro budoucí použití. Před odesláním je možné e-mail zkontrolovat a poté je předán našemu poštovnímu serveru, který zajistí rozesílku. Každý adresát dostává svůj individuální e-mail. Automaticky se provádí kontrola duplicit – na každou e-mailovou adresu je odeslána pouze jedna zpráva.